Seriāla zvaigznes atbalsta talantīgus studentus

0 komentāri

Populārā ASV seriāla Lielā sprādziena teorija (The Big Bang Theory) zvaigznes nolēmušas atbalstīt studentus. Komēdijseriāla veidotāji nodibinājuši stipendiju fondu eksakto zinātņu studentiem.

Lielā sprādziena teorija ir viens no visveiksmīgākajiem seriāliem ASV. To augstu novērtējuši ne vien skatītāji, bet arī kritiķi, piešķirot daudz apbalvojumu. Seriāla zvaigznes pagājušajā gadā nokļuva ziņu virsrakstos, kad tika atklāts, ka par katru filmas epizodi aktieri saņem vienu miljonu dolāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Skatīt vairāk

Tagad viņi nolēmuši ar naudu dalīties ar talantīgiem studentiem. Seriāla veidotāji nodibinājuši Lielā sprādziena teorijas stipendiju fondu. Patlaban tajā ieskaitīti jau četri miljoni dolāru. Stipendija tiks piešķirta Kalifornijas Universitātei, kas atrodas Losandželosā.

Atbilstoši komēdijseriāla tematam, atbalstīti tiks studenti, kuri apgūst inženierzinātnes, tehnoloģijas, matemātiku un zinātni.

2015./2016. mācību gadā stipendija tiks piešķirta 20 studentiem, bet katrā nākamajā mācību gadā papildus tiks izraudzīti pieci universitātes audzēkņi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas