Sems Smits atzīst, ka viņam bijuši daudz vienas nakts sakaru

0 komentāri

Britu popzvaigzne Sems Smits, kurš dzied par sirds plosījumiem un vientulību, atzinis, ka viņam bijuši ļoti daudz vienas nakts sakaru, raksta Mirror.

22 gadus vecais puisis atzina, ka tīņu gados saskāries ar daudz problēmām saistībā ar savu seksualitāti. Savā laikā Smits apgrozījies ar “kreisiem” un ne pārāk draugos ar likumu esošiem cilvēkiem. Viņš skaidro: “Man ir bijuši daudz vienas nakts sakaru, esmu apgrozījies ne tādā sabiedrībā, bet es ar viņiem vairs neesmu draugos.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zvaigzne, kurš nesen izšķīries ar savu draugu Džonatantu Zeizelu, arī atzinās, ka ir gadījies iemīlētos vīriešos, kurus viņš nav interesnējis. “Es pagājušajā gadā iemīlējos ar heteroseksuāli džeku, bet viņš neatbildēja ar to pašu. Biju iesprostots pats savā prātā.”

Sems atzīst, ka bija patīkami un reizē arī pārsteidzoši vidusskolā piesaistīt kāda nedaudz vecāka puiša uzmanību. Viņš Rolling Stone žurnālam stāstīja par to, ka tas viņu darīja emocionālu. “Viņš mani pieskatīja un rūpējās par to, lai neviens mani neaiztiek.”

Ne visi ir mierā ar manu seksualitāte. Piemēram, bija tāds apkaunojošs brīdis, kad kāds homofobs viņu apcēla tēva priekša. Kā arī nesen man Londonā uz ielas uzbruka no muguras un iesita pa kaklu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas