Seksapīlo Dakotu Džonsoni neuztrauc vīrieša trūkums

0 komentāri

Aktrise Dakota Džonsone, kura pasaules uzmanības lokā nonāca pērn pēc lomas erotiskajā filmā Greja 50 nokrāsas, nesen filmējusies aizraujošā komēdijā Kā būt vienai un laimīgai (How to Be Single). Arī dzīvē aktrise patlaban izbauda vienatnes periodu.

“Filma Kā būt vienai un laimīgai atspoguļo sievietes, kuras atļaujas uzvesties tā, kā pašas vēlas, nevis pakļaujas sabiedrības spiedienam. Un, kas pats svarīgākais, viņas ir asprātīgas, gudras un reālas. Manuprāt, ir būtiski parādīt, ka vienatnes periodi bieži vien ir nepieciešami, lai dažādotu pieredzi un piedzīvotu personīgo izaugsmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī man šobrīd patīk būt vienai, lasīt grāmatas, skatīties filmas un stundām pazust interneta pasaulē, taču sabiedrība nemitīgi atgādina par bioloģisko pulksteni un vīrieša trūkumu. Man nav problēmu būt vienai, jo patlaban man pietiek mīlestības tikai ģimenei un tuvākajiem draugiem,” akcentē Dakota Džonsone.

Filma Kā būt vienai un laimīgai otrdien Londonā piedzīvoja Eiropas pirmizrādi, bet Latvijā to sāks izrādīt no 12. februāra.

Foto: Dakota Džonsone žilbina jaunās filmas pirmizrādē

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas