Šeila skaistu vecumdienu dēļ pievēršas svaigēšanai

1 komentārs

Pazīstamā modes māksliniece Šeila jau gadu pievērsusies svaigēšanai. Uzzinājusi, ka, pateicoties tai, ilgi saglabājas jaunība un labs izskats, uzturā lieto svaigus dārzeņus, augļus, sēklas, riekstus, atsakoties no termiski apstrādātiem un dzīvnieku izcelsmes produktiem.

”Pirmajā nedēļā tu esi ārkārtīgi laimīgs, uz pacilātības un uz tādas kā narkotikas salietošanās robežas. Toksīni izvadās, vitamīni ir baigās devas, organisms nav pieradis, un tu staigā kā eiforijā. Man nebija nekādu ciešanu,” pievēršanos svaigēšanai atceras Šeila. Viņas deserts ir augļu, riekstu, medus kārtojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa gan svaigi produkti, kurus nav termiski jāapstrādā, ir dārgāks prieks nekā tradicionālais uzturs, taču varot ietaupīt uz medikamentu rēķina.

”Es varētu teikt, ka zālēm nevajag nemaz naudu, ja dzīvo no svaigēšanas, jo visas kaites tiek izskalotas ārā,” pārliecināts aktieris un mūziķis Varis Vērta, kurš jau vairāk nekā gadu piepulcējies svaigēdāju bariņam. Neraugoties uz drēgno laiku, arī viņam nekārojas kaut ko karstu.

Tikmēr uztura speciālisti norāda uz bažām par vienveidīgu uzturu, kāda vitamīna trūkumu un maz izpētītām blaknēm.

Plašāk skaties videosižetā!

1 komentārs

TOP komentāri

 • Jānis
  0

  Jānis

  A kāpēc viņa nepaliek skaistāka ? :)
  Var būt viss vēl priekšā ? :)

  05.11.2014 09:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas