Santa Bindemane cer paspēt vēl divus bērniņus

0 komentāri
Santa Bindemane cer paspēt vēl divus bērniņus
Santa Bindemane. Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Pēc šķiršanās no Māra Mihelsona blogeres un bērnu modes ekspertes Santas Bindemanes dzīvē sācies jauns posms. Viņa pati sev apsolījusi vairāk pievērsties sev un bērniem, mazāk – darbam.

“Visu pasaules naudu nopelnīt nevari. Jā, man patīk ceļot, man patīk iet uz kafejnīcām, bet tam nav vajadzīgs miljons. Labāk strādāju mazāk un nopelnu mazāk, bet man ir lielākā vērtība – man brīvais laiks. Par to man prieks. Bet vislielāko prieku man sagādā mana māksla. Un, protams, bērni. Gribas pavadīt laiku ar viņiem, dzīvoties laukos, gatavot ēst, būt sievišķīgai…” intervijā žurnālam Santa atzīst blogere, stiliste, bērnu modes eksperte, Maija un Andreja māmiņa Santa Bindemane.

Santai pirmais bērniņš piedzima, kad viņai bija vien divdesmit viens. “Bērni ātri noliek pie zemes. Viņa man iemācīja atbildību. Un tā ir liela lieta,” saka blogere.

“Ir kolosāli, ka pati esi jauna, tev jau ir lieli bērni. Tad ir iespēja līdz četrdesmit gadiem vēl divus bērnus paspēt,” teic Santa. Jautāta, vai tā gribētu, viņa atbild apstiprinoši: “Jā! Man patīk bērni. Bērni tomēr ir dzīves lielākais prieks – ko tu darīsi, kad būsi vecs un vientuļš?”

Lai arī Māris un Santa nu šķīrušies oficiāli, abi aizvien uztur ļoti labas attiecības. “Mūs pat joprojām varētu saukt par ģimeni. Mēs pavadām ļoti daudz laika kopā. Pat apbrīnoju, kā tas izdevies. Redzu taču, kādas šķiršanās pēc mēdz būt intrigas un naids. Mums ir… draudzīgi, dauzonīgi un jauki. Šovakar mēs, piemēram, iesim ar Māri vakariņās,” teic Santa Bindemane.

Visu interviju ar Santu Bindemani lasi žurnāla Santa jūlija numurā!

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas