Sandis Kiops, dižojoties savai jaunajai draudzenei, saplēš bikses

1 komentārs
Sandis Kiops, dižojoties savai jaunajai draudzenei, saplēš bikses
Foto: no Sanda Kiopa personīgā arhīva

Tev noteikti jāizlasa

Pagājušajā nedēļā, staigājoties pa Vecrīgu un iemēģinot savu jauno teleobjektīvu, Sandis Kiops iepzinies ar savu jauno mīlestību. Puisis, protams, lieki laiku netērēja un uzreiz ķērās pie sava kroņa numura – Pīlādžogas spēriena, kas gan beidzās neveiksmīgi, jo tā laikā viņam saplīsa bikses…

“Es vienkārši staigāju pa Vecrīgu un iemēģināju savu jauno aparātu, bet tad objektīvā ieraudzīju viņu,” saviļņots stāsta Kiops. Šis romantiskais atgadījums noticis aptuveni pirms nedēļas. “Viņa ir ekstrēms cilvēciņš, kura uzreiz pieņēma, kāds es esmu.” Protams, neiztika arī bez leģendārā Pīlādžogas spēriena, kura laikā mūziķim saplīsa bikšu stakle, tā kā tajā dienā gandrīz visi garāmgājēji varēja pārliecināties par to, kādas apakšbikses Kiopam ir kājās.

Leģendārais Pīlādžogas spēriens beidzas ar fiasko

Mūziķis atzīst, ka draudzene no Sanktpēterburgas nav viegls uzdevums. “Viņas vārds ir Jevgēņija Serko un savā pilsētā arī strādā par fotogrāfi. Kad ieraudzīju viņu, uzreiz sapratu – tur kaut kas ir! Plānoju jūlijā braukt pie viņas ciemos, bet augustā Jevgēņija domā braukt atkal pie manis.”

1 komentārs

TOP komentāri

  • Linda
    +1

    Linda

    Vārds draudzene šajā rakstā būtu jāliek pēdiņās, jo izklausās pēc Kiopa fantāzijas. :D Meiteni gan jau satika, bet diez vai jau sev par draudzeni dabūja. :D

    26.03.2015 15:09

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas