Sandis Kiops, dižojoties savai jaunajai draudzenei, saplēš bikses

1 komentārs

Pagājušajā nedēļā, staigājoties pa Vecrīgu un iemēģinot savu jauno teleobjektīvu, Sandis Kiops iepzinies ar savu jauno mīlestību. Puisis, protams, lieki laiku netērēja un uzreiz ķērās pie sava kroņa numura – Pīlādžogas spēriena, kas gan beidzās neveiksmīgi, jo tā laikā viņam saplīsa bikses…

“Es vienkārši staigāju pa Vecrīgu un iemēģināju savu jauno aparātu, bet tad objektīvā ieraudzīju viņu,” saviļņots stāsta Kiops. Šis romantiskais atgadījums noticis aptuveni pirms nedēļas. “Viņa ir ekstrēms cilvēciņš, kura uzreiz pieņēma, kāds es esmu.” Protams, neiztika arī bez leģendārā Pīlādžogas spēriena, kura laikā mūziķim saplīsa bikšu stakle, tā kā tajā dienā gandrīz visi garāmgājēji varēja pārliecināties par to, kādas apakšbikses Kiopam ir kājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Leģendārais Pīlādžogas spēriens beidzas ar fiasko

Mūziķis atzīst, ka draudzene no Sanktpēterburgas nav viegls uzdevums. “Viņas vārds ir Jevgēņija Serko un savā pilsētā arī strādā par fotogrāfi. Kad ieraudzīju viņu, uzreiz sapratu – tur kaut kas ir! Plānoju jūlijā braukt pie viņas ciemos, bet augustā Jevgēņija domā braukt atkal pie manis.”

1 komentārs

TOP komentāri

  • Linda
    +1

    Linda

    Vārds draudzene šajā rakstā būtu jāliek pēdiņās, jo izklausās pēc Kiopa fantāzijas. :D Meiteni gan jau satika, bet diez vai jau sev par draudzeni dabūja. :D

    26.03.2015 15:09

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas