Samoilovs atklāti par to, kā no brunčumednieka trīs mēnešu laikā kļuva par precētu vīru

0 komentāri
Samoilovs atklāti par to, kā no brunčumednieka trīs mēnešu laikā kļuva par precētu vīru
Foto: F64

Tev noteikti jāizlasa

Bija periods, kurā pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs sabiedrībā ik pēc maza brītiņa parādījās jau ar citu daiļavu pie sāniem, tāpēc ne velti viņam tika piedēvēts brunčumednieka statuss. Tad pēkšņi viņš apprecējās. Kā tad īsti viss notika?

Intervijā žurnālam IEVA sportists atklāj patiesību. “Desmit gadu laikā man bijušas piecas attiecības, piecas sievietes. Ja salīdzinu ar kādu draugu, kam vienas attiecības ilgst desmit un vairāk gadu, ta sir daudz. No otras puses, ikvienās attiecībās, kas man bija, man bija plans uz nākotni – ģimene, bērni. Ne reizi nav bijis tā, ka satiekos ar meiteni ar domu – tas ir īstermiņā, labi pavadīsim laiku un tad izšķirsimies. Nē, doma bija, ka būsim kopā ilgstoši, vienkārši, laikam ejot, saproti: attiecības tomēr neveidojas,” atklāj Samoilovs.

Visās iepriekšējās attiecībās galvenā problēma bijusi nespēja sadzīvot ar sportiska saspringto grafiku un biežo ceļošanu: “Kad pārbraucu mājās, neko negribējās darīt, tikai atpūsties. Jutos kā izspiests citrons, gribējās vienkārši pabūt mājās un palasīt grāmatu vai mierīgi pastaigāties. Taču sievietei, loģiski, šķita, ka man jāpavada laiks kopā ar viņu, jāizklaidējas. Sākumā jau visām likās, ka mīlestības dēļ pacietīs visu, pieņems manu dzīvesveidu. Bet, kad sākās reālā dzīve, tas tracināja arvien vairāk un vairāk. […] Līdz atradu Annu…”

FOTO

“Es jau sen gribēju bērnus, tikai vajadzēja atrast sievieti, kas varētu kļūt par māti maniem bērniem,” atzīstas Samoilovs. “Tiklīdz Annu ieraudzīju, man jau no pirmā skatiena bija skaidrs – viņa man ir īstā. Tā paveicās… Anna ir sieviete, kuru meklēju jau kopš agras jaunības, ideālā sieviete. Labāku sievu nevar vēlēties.”

Pāris saticies, kas sportistam nepareiza sakodiena dēļ bijusi nepieciešamība veikt žokļa operāciju. Anna mācījas Rīgas Stradiņa universitātē un stažējās pie profesores Urtānes. Viņai bija uzticēts veikt sportistam higiēnu. “Kamēr Anna ap mani darbojās, skatījos viņai acīs – pārējo seju neredzēju, tā bija aizklāta ar masku. Patiesībā iemīlējos Annas acīs.”

Vēlāk gan gadījusies ķibele ar meitenes numura nozaudēšanu, tomēr to Samoilovam izdevās veiksmīgi atrisināt un jau pēc diviem mēnešiem viņš meiteni uzaicināja vakariņās,  bet jau pēc diviem mēnešiem izteica bildinājumu sev ļoti svarīgā vietā.

“Pēc Londonas olimpiskajām spēlēm aizbraucu uz Ameriku, kur nokļuvu ļoti skaistā vietā – Big Sur. Amerikāņi uzskata, ka tā ir skaistākā vieta pasaulē. Šai vietā 130 jūdžu garais ceļš ved uz Kluso okeānu. Ceļa malā ir skaistas klintis, kas robežojas ar okeānu, un mēdz uzskatīt, ka šī ir pasaules mala, ka šajā vietā beidzas zeme. Pirmoreiz tur būdams, apsēdos uz soliņa klints un okeāna malā un nodomāju: kad reiz dzīvē gribēšu izteikt bildinājumu, to darīšu šeit. Tā arī izdarīju.”

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas