Samantu Foksu izraida no lidmašīnas uz Viļņu

0 komentāri

Astoņdesmito gadu popdīva Samanta Foksa pagājušās nedēļas nogalē uzstājās Lietuvā. Taču kāds incidents aviokompānijas Wizz Air reisā no Londonas uz Viļņu gandrīz lika koncertu atlikt.

Britu popdīva, kuru labi atceras tie, kas skolā gāja astoņdesmitajos gados, aizvadītās nedēļas nogalē tika izraidīta no aviokompānijas Wizz Air reisa uz Viļņu. Britu dzeltenā prese ziņo, ka dziedātāja un bijusī erotiskā modele esot šķitusi “iereibusi” un agresīvi izturējusies pret personālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

49 gadus vecā Foksa saniknojusies pēc tam, kad no viņas prasīta papildu samaksa par līdzi paņemto somu un neļaušana bez rindas iekāpt lidmašīnā. Foksa skaļi deklarējusi, ka viņai nevajadzētu stāvēt rindā ar pārējiem cilvēkiem, kuri nav iegādājušies prioritārās apkalpošanas biļeti. Vizair nolēma neļaut Foksai kāpt lidmašīnā aizdomās par to, ka viņa ir iereibusi.

Foksas pārstāvis gan vēlāk paziņoja, ka noticis pārpratums, Wizz Air darbinieki esot atvainojušies un dziedātāja ar nākamo reisu laikā paspējusi uz koncertu.

Foksas popmūzikas karjera aizsākās 1986. gadā ar hitu Touch Me, kas iekļuva mūzikas topu pirmajā vietā 17 valstīs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas