Sāksies Goran Gora Latvijas koncerttūre “Mosties”

0 komentāri

Nākamnedēļ, 4. septembrī, Valmieras Drāmas teātrī sāksies dziesminieka Goran Gora koncerttūre “Mosties” – jaunā albuma ar Knuta Skujenieka vārdiem prezentācijas koncertuzvedumu sērija deviņās Latvijas pilsētās.

Koncerttūres pilsētas nav izvēlētas nejauši – ar katru no tām mūziķi saista īpašs stāsts.

“Lielvārdi es pazīstu kā savu kabatu – tur esmu pavadījis lielāko daļu bērnības, vasarās ciemojoties pie saviem vecvecākiem. Knuts ir Salaspils Goda Pilsonis, un tas ir liels arguments. Savukārt Kuldīgā ir ierakstīta jaunā albuma lielākā daļa,” stāsta mūziķis.

“Siguldas “Baltajā flīģelī” tieši pirms gada sākās mūsu ceļš uz jauno albumu, jo guvām pārliecību, ka cilvēkus jaunais muzikālais materiāls uzrunā. Cēsis, Rīga, Liepāja, Valmiera – tās vienmēr ir bijušas man tuvas pilsētas, ko apiet ir neiespējami. Un, protams, Rēzekne! Goran Gora Gorā – šis vārdu salikums komentārus neprasa,” priecājas Goran Gora.

Koncertos dziesminieks uzstāsies kopā ar pieciem mūziķiem – saviem ilggadējiem domubiedriem, taču tūres tapšanā iesaistīta vēl lielāka komanda. “Mani priecē, ka mans domubiedru pulks apaug ar katru jaunu notikumu. Piemēram, gaismu režijas brīnumbērns Oskars Pauliņš, kurš veido askētiski žilbinošu gaismu režiju šai koncertsērijai, manas iztēles aprakstus spēja uztvert jau pirmajā tikšanās reizē,” atklāj Goran Gora.

Mūziķis īpaši uzsver, ka uz koncertiem iegādājamas ieejas kartes bez rindas un vietas numerācijas, tāpēc koncertu apmeklētāji tiek lūgti ierasties savlaicīgi, lai izvēlētos sev tīkamākās sēdvietas zālē. Turklāt – pusstundu pirms katra koncerta sākuma gaidāms kāds īpašs notikums, ko piedzīvos tikai koncertu apmeklētāji.

Goran Gora pirms gaidāmā albuma ar Skujenieka vārdiem un Latvijas koncerttūres publicējis pirmo singlu – tituldziesmu “Mosties”.

Dziesmas ierakstā piedalījušies Goran Gora domubiedri Valters Sprūdžs un Mārtiņš Miļevskis. Dziesmas ieraksta un skaņas pēcapstrādes autors ir Krišjānis Geidāns.

Goran Gora Latvijas koncerttūre:

  • 4.septembrī – Valmieras Drāmas teātrī
  • 7.septembrī – Rēzeknes koncertzālē ”Gors”
  • 11.septembrī – Liepājas Olimpiskā centra ”Rožu zālē”
  • 12.septembrī – Salaspils Kultūras namā ”Enerģētiķis”
  • 18.septembrī – Siguldas koncertzālē ”Baltais flīģelis”
  • 19.septembrī – Lielvārdes Kultūras centrā
  • 21.septembrī – Cēsu ”Vidzemes koncertzālē”
  • 26.septembrī – Kuldīgas Kultūras centrā
  • 2.oktobrī – Rīgā, mūzikas namā ”Daile”

Koncertu biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” un koncertzāļu kasēs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas