Sadalītas Amerikas mūzikas balvas

0 komentāri

Pasniegtas Amerikas mūzikas balvas (AMA) gada veiksmīgākajiem izpildītājiem. Ikgadējā pasākumā, kas tiek rīkots jau vairāk nekā 40 gadus, šoreiz dominēja zēnu grupas un dziedātāja Keitija Perija.

Grupa One Direction tika atzīta par gada izpildītāju, kā arī saņēma atzinību labākās popa vai roka grupas un iemīļotākā popa vai roka mūzikas albuma kategorijās. Arī Keitija Perija saņēma trīs balvas – kā labākā sieviešu dzimuma popa vai roka izpildītāja un iemīļotākā pieaugušo mūziķe, kā arī gada singla apbalvojumu par dziesmu Dark Horse.

Tikmēr austrāliešu repere Igija Azīlija bija nominēta sešiem apbalvojumiem, no kuriem ieguva divus. Viņa tika atzīta par iemīļotāko hiphopa izpildītāju, bet viņas ieraksts The New Classic tika atzīts par labāko hiphopa albumu.

Gada jauno mākslinieku balvu saņēma austrāliešu puišu grupa Five Seconds of Summer. Bet apbalvojumu par labāko skaņu celiņu saņēma animācijas filmas Frozen dziesmu izlase.

Amerikāņu mūzikas balvu 1973.gadā iedibināja Diks Klarks kā alternatīvu Grammy balvām. AMA tiek pasniegtas dažādu žanru mūziķiem – popmūzikas un rokmūzikas, kantri, repa un hiphopa, soulmūzikas un R&B, alternatīvā roka, kā arī latīņamerikāņu mūzikas izpildītājiem. Zīmīgi, ka balvu ieguvēji tiek noteikti fanu balsojumā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas