Ryga publisko pikanto dziesmas Tits video

0 komentāri

Grupa Ryga laidusi klajā singla Tits videoklipu, kurā tiek cildinātas sieviešu krūtis, informē grupas menedžere Guna Stahovska.

Šis ir pirmais grupas videoklips un tiek publiskots grupas Ryga gada dzimšanas dienā kopš pirmās kopā sanākšanas reizes, kad grupas Ryga līderis un arī grupas Dzelzs vilks bundzinieks Mārcis Judzis izveidoja komandu, lai radītu mūziku teātrim.

Dziesma Tits ir vēstījums visai cilvēcei. Pēc mūziķu domām, līdzās tādām ekoloģiskām vērtībām kā meži, ūdens un ozons no citplanētiešiem jāsargā arī planētas vissievišķīgākais elements – Zemes sieviešu krūtis.

Mūzikas video filmēšana norisinājās augusta beigās un septembra sākumā. Tajā piedalījās arī slavenais lietuviešu teātra režisors Oskars Koršunovs, kurš pagājušajā sezonā Dailes teātrī iestudēja Latvijā popularitāti ieguvušo Mariusa Ivaškjaviča lugu Izraidītie. Un tieši šai izrādei Mārcis Judzis, piedaloties arī Rihardam Lībietim, veidoja mūziku. Rezultātā – izveidojās grupa Ryga, kas pirmo publisko koncertu sniedz šovasar festivālā Laba Daba. Grupa joprojām piedalās izrādēs, un mūzika ir nominēta šā gada Spēlmaņu nakts balvai par labāko mūziku izrādei.

Jaunā mūzikas video režisori ir Inese Veriņa un Mārcis Judzis, operators Dainis Juraga, māksliniece Alise Šaburova. Grupas Ryga sastāvu veido Mārcis Judzis (bungas un balss), Rihards Lībietis (ģitāra), Ervings Znotiņš (sintezatori), Armands Butkēvičs (basģitāra).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas