Rūta Dūduma izaicina Porziņģi un citas slavenības. Viltīgs gājiens!

3 komentāri

Dziedātāja Rūta Dūduma pirmoreiz sabiedrības uzmanību izpelnījās ar dalību TV šovā Dziedošās ģimenes. Nu mūziķes jaunākās aktivitātes Facebook.com vieš aizdomas, ka viņa varētu ”izgriezt pogas” pat pieredzējušākajiem Latvijas māksliniekiem.

”Kristap, es iemetu,” ar sociālo tīklu palīdzību viņa uzrunā vienu no izcilākajiem latviešu basketbolistiem Kristapu Porziņģi. ”Bet tagad tu noklausies manu jauno dziesmu,” aicina mūziķe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdzīgus video rullīšus, uzrunājot arī citas Latvijas slavenības, Dūduma turpina publicēt ik dienu. Līdz šim viņa centusies atdarināt Vestarda Šimkus klavierspēli un Agra Daņiļeviča deju soli.

Rezultāts? Jau vairāk nekā 80 tūkstoši dziesmas skatījumu Facebook vien, kas nebūt nav no mazajiem rādītājiem Latvijas mērogā.

Foto

Video

Hey, Kristap! Vai Tu to redzēji? #darikādaraviņi #KristapsPorzingis #Porzingis #basketball #threepoints #challenge #girlpower #lovemylife

Posted by Ruta Duduma on ceturtdiena, 2016. gada 28. janvāris

Draugi! Dziesma “Being a Friend” iekļuvusi LTV konkursā “Supernova”! #OMG #happy #lovemylife #lovemyfriends…

Posted by Ruta Duduma on otrdiena, 2016. gada 19. janvāris

3 komentāri

TOP komentāri

  • Hei
    +1

    Hei

    Nevajag piesavināties Karmelo un Porzinga uzvārdus un izteikties viņu vārdā!!!

    03.02.2016 11:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas