Rūgts! Džilindžers sesto reizi iestūrējis laulības ostā

4 komentāri

Šonedēļ apprecējies Dailes teātra režisors un mākslinieciskais vadītājs Dž. Dž. Džilindžers, īstajā vārdā Raimonds Rupeiks (50). Par viņa sesto sievu kļuvusi Inga Grencberga, kura par kāzām paziņojusi ar sociālās saziņas tīklu starpniecību.

Džilindžers mīļoto sievieti bildināja pērnā gada nogalē ceļojuma laikā Taizemē, pēc vairāk nekā gadu ilgām attiecībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepriekš Dž. Dž. Džilindžers bijis precējies piecas reizes. Pirmo reizi viņš apprecējās 19 gadu vecumā, un no laulībām ar Maiju Rupeiku viņam ir meita Laine. Otro kopdzīvi režisors uzsāka ar tulkotāju Gunitu Mežuli. Par trešo sievu kļuva rakstniece Dace Rukšāne. Ceturto reizi Dž. Dž. Džilindžers gredzenu mija ar uzņēmēju Binniju Ārbergu, piekto reizi – ar Dailes teātra aktrisi Elīnu Dzelmi, ar kuru laulībā nodzīvoja trīs gadus un kura režisoram dāvāja meitu Hannu. Dzelmes un Dž. Dž. Džilindžera laulība šķirta 2014. gada novembrī.

Savukārt Grencberga nav bijusi precējusies un no iepriekšējām attiecībām audzina dēlu Kristeru Ivaru.

Foto: Dž. Dž. Džilindžers un viņa iepriekšējās sievas

4 komentāri

TOP komentāri

 • to Laima
  0

  to Laima

  kāpēc? kas tur svētīgs?

  26.05.2016 22:19

 • Cita latviete
  0

  Cita latviete

  nabaga meitene, kas nesaprot, ka vinuja ir uz laiku....

  26.05.2016 18:16

 • OzOls
  0

  OzOls

  Piecas sievas un tikai divi bērni? Kaut kā knapi

  26.05.2016 16:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas