Rudenī Rīgā koncertēs Liza Stensfīlda

0 komentāri

4. novembrī Eiropas turnejas laikā Arēnā Rīga viesosies britu soulmūzikas dziedātāja Liza Stensfīlda (Lisa Stansfield), informē Makroconcert.

Vislielāko popularitāti Liza Stensfīlda piedzīvoja deviņdesmitajos gados, kad virkne viņas iedziedāto singlu un albumu regulāri atradās mūzikas topu virsotnēs gan Eiropā, gan Amerikā un nopelnīja vairākas Grammy nominācijas un Brit awards balvas. Pirmos panākums dziedātājai atnesa dziesma All Around The World, vēlāk tai sekoja hiti Real Thing, Change, Never, Never Gonna Give You Up, People Hold On un daudz citu.

Uz laiku atkāpjoties no muzikālās daiļrades, Liza Stensfīlda nopietni pievērsusies arī aktrises karjerai. Viņa filmējusies gan britu seriālos, gan pilnmetrāžas filmās (tai skaitā filmā he Edge of Love kopā ar Keiru Naitliju un Sjennu Milleri), gan kāpusi uz teātra skatuves slavenajā izrādē Vagīnas monologi.

Kopumā Liza Stensfīlda izdevusi septiņus studijas albumus, no kuriem pēdējais ar nosaukumu Seven iznācis šogad. Koncertā Rīgā dziedātāja izpildīs savas vispopulārākās dziesmas, kā arī iepazīstinās ar mazāk dzirdēto jaunāko veikumu.

Biļetes uz koncertu jau iespējams iegādāties Biļešu Servisa tirdzniecības vietās. To cena no 30 līdz 70 eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas