Rozīte Zlidņa vadībā no “spickas” pārtop spēcīgā sievietē

0 komentāri
Rozīte Zlidņa vadībā no “spickas” pārtop spēcīgā sievietē
Foto: facebook/Kinomanija

”Sports ir mana dzīvesstila sastāvdaļa, jo cenšos aktīvi pavadīt brīvo laiku,” atklāj TV raidījuma Kinomānija vadītāja Anna Rozīte (30). Nu Anna pievērsusies krosfitam, ar ko nodarbojas sava bijušā kolēģa, mūziķa un ielu vingrotāja Kaspara Zlidņa (32) sporta zālē Andrejsalā.

”Man patīk teikt, ka sievieti no vīrieša atšķir tikai divas vietas ķermenī. Sieviete var izdarīt tieši to pašu, ko vīrietis. Tas ir mīts, ka sieviete ir nevarīga, ka viņai jābūt trausliņai kā “spickai”, kura nevar pacelt neko smagāku par iepirkumu maisiņu ar pārtiku. Sievietes ķermenis var būt arī spēcīgs, atlētisks un pielāgots dažādām dzīves situācijām. Agrāk skaistuma etalons varbūt arī bija kalsna, nebarota, vārga, ar smuku fasādīti, bet bez spēciņa. Tagad sieviete grib būt spēcīga, vesela un atlētiska,” žurnālam Kas Jauns skaidro Kaspars Zlidnis. ”Prieks, ka Anna ir sākusi šo ceļo no “spickas” uz veselīgumu un spēku. Šajā nodarbībās Annā esmu atklājis spītu. Pat ja grūti un šķiet, ka netiks galā ar uzdevumu, viņa tik un tā nepadodas un cīnās līdz pēdējam,” novērojis Zlidnis.

Anna atzīst, ka krosfits palīdz viņai sevi izaicināt un iet tālāk par iedomātajām robežām, ko mēdz sev noteikt pati.

Annu Rozīti un Kasparu Zlidni Kinomānijas vadītāju apmluā novērtē galerijā! Starp citu, šodien Kasparam dzimšanas diena. Hip, hip urā!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas