Rozīte: Saimniekošana un mājas solis ir sievietes pienākums

2 komentāri

”Viegls haoss – tas noteikti nav stāsts par mani,” saka TV3 laika ziņu vadītāja un radio Star FM balss Maija Rozīte-Krištopane (31). Turklāt arī savam dēlam Paulam jau no mazotnes tiek mācīta kārtības mīlestība.

Maija atzīst, ka mājās visus darbus dara pati, turklāt ar lielāko prieku. ”Saimniekošana un mājas solis – tas viss, es uzskatu, ir sievietes pienākums. Varbūt vien izņemot atsevišķas lietas, kas prasa vīrieša roku spēku. Citādi visu darbus daru es,” sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve teic Maija un uzsver, ka paveiktā labākais vērtētājs ir viņas vīrs, no kura ikdienā gan gaida, gan arī saņem uzslavas. ”Sievietei šādas lietas ir vajadzīgas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Maija neslēpj, ka viņas dēliņam gan ir cita izpratne par pedantismu. ”Manam mazajam ir tikai gads un divi mēneši, tādēļ viņam šobrīd patīk visu sakārtot pa savam. Man ļoti patīk kārtība, tādēļ cenšos radināt pie tās arī dēlu, sākot darīt to pēc iespējas agrākā vecumā,” klāsta Maija.

2 komentāri

TOP komentāri

 • deee
  0

  deee

  ak jel nabaga latviešu sievietes... žēl tādus tekstus lasīt tiešām...

  28.05.2015 14:15

 • Kurmis
  0

  Kurmis

  Skaista sieviete un jauka maamina!

  28.05.2015 00:02

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas