Džūlija Robertsa Kannās basām kājām reklamē jauno filmu

0 komentāri

Kannās, kur visu šo nedēļu turpinās starptautiskais kinofestivāls, ieradušās skatītāju iemīļotās Holivudas zvaigznes Džordžs Klūnijs un Džūlija Robertsa. Viņi atveido galvenās lomas filmā Naudas monstrs.

Lai popularizētu savu jaunāko veikumu – filmu Naudas monstrs (Money Monster) – Kannu kinofestivālā ieradusies Džūlija Robertsa un Džordžs Klūnijs. Komentējot filmu, Klūnijs pauda arī savus politiskos uzskatus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš sacīja, ka kinodarbā kritizētie realitātes šovi un virspusīgās ziņas esot ļāvušas netraucēti izpausties tādiem populistiem kā Donalds Tramps, kurš pārliecinoši iesaistījies cīņā par ASV valsts prezidenta amatu. Holivudas aktieris ir pārliecināts, ka ekscentriskais miljardieris par prezidentu nekļūs.

Savukārt Robertsa daudzus pārsteigusi, pa sarkano paklāju ejot basām kājām. Viņa izpelnījusies uzslavas par pretošanos Kannu kinofestivāla stingrajai etiķetei. Preses izdevumi to nosaukuši par “īstu karojoša feminisma rīcību”, “kliedzošu modes dumpi” un “uzdrošināšanos izdarīt neiedomājamo”.

Foto

Aktrises un režisores Džodijas Fosteres spriedzes trillerī Naudas monstrs, kas gan nav iekļauta Kannu konkursa programmā, Klūnijs atveido televīzijas raidījuma vadītāju, kuru saniknots fans televīzijas tiešraidē saņem kā ķīlnieku. Bet Robertsa spēlē raidījuma producenti, kura cenšas atbrīvot Klūnija atveidoto varoni.

Kinolente saņēmusi galvenokārt labas atsauksmes no kritiķiem.

Latvijā filmu sāks izrādīt 3. jūnijā.

Video: filmas treileris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas