Roberto sarīko privātu ballīti pašā Rīgas cirkā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Trešdienas vakarā Rīgas Cirkā tika prezentēts karstasinīgā itāļa Roberto Meloni jaunais videoklips dziesmai Ir jāpietiek, angliskā versija La La life, kuru komponējis izraēlietis Yaron Malachi.

Prezentācija Rīgas cirkā nebija nejaušība, jo arī visa klipa filmēšana notika cirka arēnā kopā ar cirka māksliniekiem un studiju. Dinamiskajā klipā Roberto uzticēta skatuves strādnieka loma, kura sapnis ir pašam kādreiz uzstāties skatītāju priekšā arēnā. Klipa režisore ir Ruta Madarāja, bet operators Ivo Veiss.

Sveikt dziedātāju bija ieradušies viņa draugi, kuru vidū bija arī sabiedrībā labi zināmas personas, tostarp dziedātāja Liene Greifāne, skaistumkonkursu organizatore Liene Skulme un aktrise Vita Baļčunaite.

Rīgas Cirks, kas celts 1888. gadā, ir viena no vecākajām slēgtā tipa arēnām pasaulē. Tuvākās slēgtās cirka arēnas ir Budapeštā un Pēterburgā. Rīgas cirka trupā šobrīd ir vienīgais un unikāls cirka numurs pasaulē, kurā jātnieks zirga mugurā lec ar lecamauklu.

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas