Roberto sajūsmā par latviešu meitenes reakciju pēc sāpīga kritiena uz ledus

0 komentāri

”Šovakar man bija vēl viena mācību stunda par latviešu attieksmi un cieņu pret dabu un citiem cilvēkiem,” sajūsmu savā Facebook.com kontā pauž karstasinīgais itāliešu dziedātājs Roberto Meloni.

”Meitene tikko iznāk no Narvesena, Elizabetes un Tērbatas ielas stūrī, ar karsto dzērienu rokās. Viņa pārvietojas diezgan ātri un… boom! Paslīd pa ledu, krīt uz muguras, visu dzērienu izlej sev virsū un ļoti minimāli arī virsū kādam cilvēkam, kurš stāv tuvu un runā pa telefonu,” situāciju atstāsta dziedātājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Viņš palīdz viņai piecelties, bet viņa… Lai arī ziemas mētelis pilnīgi slapjš, viņa pieklājīgi sāka atvainoties un prasīt, vai viņam viss ir labi (tieši tā, viņa prasa viņam). Tad viņa, riskējot ar vēl vienu kritienu, savāc Narvesena krūzi un vāciņu, izmet tos tuvākajā miskastes groziņā un iet lēnām prom…”

”Viss notiek tik skaisti un cienīgi. Īsi sakot: varbūt no malas latvieši izskatās atturēti un nepieklājīgi, bet īstenībā jūsu dziļā cieņa pret dabu un pārējiem cilvēkiem ir apbrīnojama. Paldies tev, meitene no Narvesena, ceru, ka tev viss ir labi, un mētelis pēc ķīmiskās tīrītavas būs kā jauns,” vēl Roberto.

Foto: slidenās Rīgas ielas otrdienā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas