Ritova veiksmīgi noslēpusi bērniņa piedzimšanu un sev dzimšanas dienā pasniedz īpašu dāvanu

0 komentāri

Šova OKartes skatuve zvaigzne Marta Ritova, kura šodien svin 24. dzimšanas dienu, pēc gadu ilgas pauzes tieši savā svētku dienā atgriežas ar jaunu dziesmu – tepat, vienmēr. Līdz šim medijiem paslīdējis garām kāds zīmīgs fakts no dziedātājas privātās dzīves.

Dziesmai tepat, vienmēr Marta ir gan mūzikas, gan vārdu autore. Tā tiks iekļauta topošajā albumā, kuru plānots izdod 2016. gada pavasarī, informē Mikrofona ieraksti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tieši Ziemassvētku gaidīšanas laikā mēs bieži pārdomājam savus darbus un nedarbus, pāridarījumus un citus personīgus emocionālos pārdzīvojumus, tāpēc šī dziesma ir kā mūžīgais atgādinājums būt vienmēr līdzās un sargāt mūsu mīļos,” norāda dziedātāja.

Video

Pērnā gada septembrī šovā Okartes skatuve iepazītā skatuves māksliniece kļuva par precētu sievu – viņa pēc dažu mēnešu draudzības izgāja par sievu pie komunikāciju aģentūras speciālista Raimonda Cipsa (30). Dziedātāja pēc apprecēšanās pārgāja vīra uzvārdā, tomēr uz skatuves turpina sevi pieteikt ar līdzšinējo uzvārdu.

Šī gada 4. oktobrī pasaulē nāca Martas un Raimonda pirmdzimtais – dēls Indriķis, raksta žurnāls Kas Jauns.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas