Ringo Stāru uzņem Rokenrola slavas zālē

0 komentāri

Bijušais grupas The Beatles bundzinieks Ringo Stārs uzņemts ASV Rokenrola slavas zālē. Kopā ar viņu vietu slavas zālē šogad ieguvis arī leģendārais Lū Rīds, kā arī grupa Green Day.

Grupa The Beatles, kā arī visi tās dalībnieki, izņemot bijušo bundzinieku, Rokenrola slavas zālē uzņemti jau iepriekš. Novērtējot Ringo Stāru kā solomākslinieku, šogad vietu slavas zālē ieguvis arī viņš. Slavas zālē viņu uzņēma bijušais ”cīņu biedrs” Pols Makartnijs.

Kopš Bītlu izjukšanas Ringo Stārs ir izdevis 18 mūzikas albumus, no kuriem jaunākais iznāca šomēnes. Taču ceremonijas laikā skanēja klasika.

Šogad Rokenrola slavas zālē uzņemta virkne mākslinieku. Viņu vidū arī leģendārais Lū Rīds, kurš atzīts par vienu no visu laiku ietekmīgākajiem ASV mūziķiem. Lū Rīdu pagājušajā gadā aizgāja mūžībā. Slavas zālē uzņemta arī amerikāņu koledžroka grupa Green Day.

Par godu jaunuzņemtajiem mūziķiem uzstājās daudz populāru mūziķu, piemēram, Stīvijs Vonders, Beks, Deivs Grols, kā arī Mailija Sairusa.

Noteikumi paredz, ka mūziķiem ir tiesības pretendēt uz uzaicinājumu tikt uzņemtiem Rokenrola slavas zālē, ja kopš viņu pirmā izdotā albuma ir apritējuši 25 gadi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas