Rikijs Mārtins pārsteidz fanus ar bezmaksas koncertu

0 komentāri

Puertorikāņu dziedātājs Rikijs Mārtins sagādājis prieku saviem faniem Argentīnā. Viņš sniedzis bezmaksas koncertu Buenosairesā, turklāt kopā ar simfonisko orķestri.

Ne velti koncerta nosaukums bija Dueti, jo vietējie mūziķi, kas pārstāvēja visdažādākos žanrus, bija sadalījušies pa pāriem, lai izpildītu populāras melodijas simfoniskā orķestra pavadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rikija Mārtina skatuves partnere bija dziedātāja Elena Rodžersa. Spītējot lietum, viņi kopā nodziedāja trīs vispazīstamākās Mārtina dziesmas, tostarp arī Fuego de noche, nieve de dia.

Fani par Mārtina sniegumu bija sajūsmā. Kāda sieviete stāsta, ka garas stundas pavadījusi lietū, lai nepalaistu garām iespēju redzēt un dzirdēt savu elku. Kāda cita Mārtina fane jutusies kā sapnī. Viņa par dziedātāju jūsmo jau kopš četru gadu vecuma. 43 gadus vecais puertorikānis savām pielūdzējām nelika vilties un, atstājot koncerta norises vietu, visiem māja atvadu sveicienus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas