Rihards Lepers grasās saderināties?

0 komentāri

Aktieris Rihards Lepers (27) sociālās saziņas tīklā Facebook saviem draugiem devis mājienu, ka drīzumā varētu saderināties ar savu draudzeni stjuarti Anniju Alvateri (24), raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Aktieris savā Facebook profilā publicējis visai divdomīgu ierakstu. Žurnālam Privātā Dzīve Lepers atzinās, ka abi ar draudzeni ir nejauši nonākuši juvelierveikalā un apstājušies pie gredzentiņu vitrīnas. Pēc atgriešanās no saulainās Spānijas, kur Lepers atpūtās kopā ar draudzeni, Privātā Dzīve centās noskaidrot, vai ceļojuma laikā izteikts bildinājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tas bija atpūtas brauciens, nekas tāds nav noticis. Varu nomierināt – šonedēļ es noteikti vēl neprecēšos. Tas vispār nenotiks tuvākajā laikā, jo šobrīd esmu pievērsies karjerai. Tas gan nenozīmē, ka es vispār negrasos precēties un neesmu par to domājis. Taču kāzas vēl neplānoju,” atzina Lepers.

Lai gan sabiedrībā aktieris iziet viens, viņam jau ilgāku laiku ir attiecības ar Vice Mis Alūksne 2008 titula ieguvēju Anniju Alvateri.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas