Rihards Feodotovs piedāvā radošās darbnīcas ar populāru dziedātāju piedalīšanos

0 komentāri

No šodienas, 15. janvāra, ik ceturtdienu naktsklubā Pulkvedim neviens neraksta notiks Riharda Feodotova radošās darbnīcas.

Kā stāsta kluba Pulkvedim neviens neraksta pārstāve Zanda Seņkova, tie būs muzikālas improvizācijas vakari, kuros ik nedēļu viesosies kāds no Latvijas populārākajiem dziedātājiem. Izcilu mūziķu pavadībā solista dziesmas tiks pārveidotas un izpildītas netradicionālos, brīvos aranžējumos.

Radošās darbnīcas notikušas jau iepriekš, un tājās viesojušies dažādu žanru dziedātāji, piemēram, Jānis Šipkēvics, Sonora Vaice, Intars Busulis, Aigars Grāvers, Ansis un Oriole, Aija Andrejeva un citi.

Rihards Fedotovs ir latviešu izcelsmes mūziķis/komponists, kura lielākie sasniegumi ir veiksmīgā sadarbība Amerikas Savienotajās valstīs ar tādiem Grammy Awards apbalvotiem māksliniekiem kā Cuba Gooding Sr., Betty Wright, John Swana un daudziem citiem.

Riharda Feodotova radošās darbnīcas ”Pulkvedī” atklās dziedātāja Kristīne Prauliņa. Viņa ir Rīgas Gospelkora soliste. Kopš 2013. gada nogales sadarbojas un aktīvi koncertē ar Latvijas Radio Bigbendu un Maestro Raimondu Paulu. Viņa ir arī Riga Jazz Stage 2014 Grand Prix ieguvēja. Darbojas soul, funk, r&b, jazz, gospel, blues stilos. 2014. gada decembrī iznācis Kristīnes pirmais albums ar Raimonda Paula mūziku Melns ar Baltu.

24. janvārī muzikālajā improvizācijas vakarā viesosies repa mākslinieks EdaVārdi. Viņš ir sadarbojies ar daudziem latviešu hiphopa pārstāvjiem, tostarp Misters, Tablis, ansis, Kashuks, Skutelis, Eliots, DJ Monsta, Oriole, 181h, AKE u.c., kā arī ar rokmūziķiem Acid Rain (tagad zināmiem kā The Big Bluff) un instrumentālo grupu Very Cool People.

Janvāra radošo darbnīcu ciklu noslēgs populārā latviešu dziedātāja, Jolanta Gulbe-Paškeviča, kura kopā ar Rihardu Feodotovu un mūziķiem uzstāsies 29. janvārī.

Riharda Feodotova radošās darbnīcas notiks ceturtdienās plkst. 21.00 naktsklubā Pulkvedim neviens neraksta, Peldu iela 26/28, Rīgā. Pasākumos ieeja bez maksas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas