Rīgas Starptautisko kino festivālu sagaidīs ar Kino skrējienu

0 komentāri

Sestdien, 29. novembrī, pie kinoteātra Splendid Palace ikviens interesents aicināts uz Kino skrējienu, sagaidot Rīgas Starptautisko kino festivālu, kura maršrutā ieplānots ne vien apskatīt slavenu filmu uzņemšanas vietas Rīgas centrā, bet arī populāru Latvijas filmu aktieru un režisoru piedalīšanos.

”Pēdējo gadu lielākajam un aizraujošākajam kinomaratonam jāsagatavojas laicīgi – tik plaša jaunāko un aktuālāko latviešu un Eiropas filmu programma, kā 2.–12. decembrī, no kino skatītāja prasa zināmu izturību. Tādēļ ir pat simboliski, ka Rīgas Starptautisko kino festivālu (Riga IFF) sagaidām ar uz izturību un kino izpēti vērstu aizraujošu aktivitāti – Kino skrējienu,” saka Riga IFF direktore Sonora Broka.

Maršrutu pamatā ir Rīgas Kino muzeja izstrādātā digitālā kino karte un skrējiens piedāvās iziet Vecrīgas un Dailes takas. Papildu informācija: kinomuzejs.lv/karte

Kā informē Rīgas Starptautiskā kino festivāla Komunikācijas vadītājs Kaspars Beķeris, Kino skrējiena dalībniekiem ir iespēja izvēlēties sev piemērotu distanci: skrējējiem 7 km aplis (Dailes teātris, Krāsotāju iela, Merķeļa iela), aktīvajiem gājējiem un nūjotājiem 5 km aplis (Ģertrūdes baznīca, Tērbatas iela), savukārt pastaigas grupai būs iespēja nesteidzīgā solī veikt ap 3 km garu distanci.

Visi maršruti piedāvās ne vien izkustēšanos profesionālu treneru vadībā, bet arī iespēju uzzināt interesantus faktus par filmu uzņemšanas vietām un klātienē satikties ar Latvijas jaunāko filmu aktieriem. Savu dalību sportiskajā kino pasākumā jau apstiprinājuši filmas Andra Gaujas Izlaiduma gads režisors un aktieri, tāpat būs iespēja satikt arī Jāņa Norda veidotās filmas Mammu, es tevi mīlu filmēšanas grupas dalībniekus. Turklāt pēc skrējiena pie tējas tases būs iespēja uzdot jautājumus arī par Rīgas Starptautisko kino festivālu tā organizatoriem un satikt digitālās kino kartes veidotājus no Rīgas Kino muzeja. Aicināts jebkurš interesents neatkarīgi no sportiskās sagatavotības. Dalība ir bezmaksas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas