Rīgas mežacūkas ”āzē” Ušakovu

0 komentāri

Pirmdienas rītā galvaspilsētas iedzīvotājus pārsteidza kupla mežacūkas ģimenes saime, kas bija devusies reidā pa Rīgas ielām.

Rīgas domes pārstāvji, ņemot vērā viņu bagātīgo pieredzi mežacūku krīzes jautājumos, aši tika ar notikušo galā, mežazvēru ģimenes ekspedīciju novirzot uz Tīnūžu mežu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Aizturētie. Pārskaitījām, atklājās, ka ir 13 mazuļi, nevis 12. Drīz brauks uz Tīnūžiem, kur Rīgas domei pieder meži,” mikroblogošanas vietnē Twitter.com ziņoja Rīgas mērs Nils Ušakovs, kurš vēl pagājušajā nedēļā jokoja, ka labi vien, ka mežacūkas nelasa Twitter.

Sacīts, darīts! Nu Rīgas mežacūkas var lepoties pašas ar savu Twitter.com kontu. Pamanot pilsētas galvas ierakstu, konta īpašnieks atbildējis: ”Es zinu ceļu atpakaļ!”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas