Rīgas Bebrs izdod pirmo dziesmu

0 komentāri

Galvaspilsētas talismans Rīgas bebrs sacerējis un iedziedājis savu pirmo singlu – dziesmu Mīlestība Rīgā, kas pieteikta arī dalībai dziesmu izpildītāju un autoru konkursā Supernova 2015, informē nodibinājumā Rīga 2014.

“Man liekas, ka visi, kam nav slinkums, mētājas ar dažādām frāzēm un loka vienus un tos pašus vārdus dziesmās. Tas man ir apnicis, un tādēļ sacerēju kaut ko no sirds. Manā dziesmā plaģiātam nav vietas – tā ir īsts tīrradnis,” pārliecināts Bebrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz šim Rīgas Bebrs bijis aktīvs sociālo tīklu lietotājs, rīkojis dažādus pasākumus Rīgā, meklējis garšīgāko koku, kā arī dejojis kopā ar Rīgas Ziemošanās apmeklētājiem un lielā talismanu gājiena dalībniekiem. Rīgas Bebrs pirmo reizi tika manīts Rīgā 2013. gadā, īsi pirms Rīga sāka gadu kā Eiropas kultūras galvaspilsēta.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas