Rīgā viesosies Somijas smagās mūzikas grupa Enemies

0 komentāri
Rīgā viesosies Somijas smagās mūzikas grupa Enemies
Publicitātes foto

Tev noteikti jāizlasa

9. novembrī ar koncertu mūzikas klubā Nabaklab viesosies Somijas smagās mūzikas grupa Enemies, informē ULVE Agency.

Enemies ir somu smagās mūzikas grupa no Tamperes. Tā darbojas kopš 2011. gada, radīdama mūziku, kas pastāvīgi attīstās un “mediē” starp tādiem smagās mūzikas apakšžanriem kā smagais pankroks un sladžmetāls.

2014. gada nogalē laists klajā kolektīva jaunais albums Bind Me a Wreath, kas, neieslīgstot klišejās, plašā izpratnē nostiprinājis mūziķu pārliecību un vietu savas paaudzes Somijas pagrīdes skatuvē. Darba dinamiskais un āķīgais skanējums ir tikpat draudīgs un agresīvs, cik melanholiski ieturēts, taču allaž saistošs.

Koncerta ievadā uzstāsies Latvijas smagās mūzikas grupa Blinded Memory, kura tiek pieminēta metālkora un nāves metāla sakarā.

Klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā. Pasākuma sākums plkst. 20.00, ieejas maksa 5 eiro. Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas