Rīgā uzstāsies skandināvu elektronikas virtuozs Trentemøller

0 komentāri

6. oktobrī koncertzālē Palladium uzstāsies dāņu elektroniskās mūzikas mākslinieks Trentemøller jaunākā albuma ”Lost” Eirāzijas turnejas ietvaros.

Kopenhāgenā mītošais mūziķis Anderss Trentemollers klausītāju mīlestību iemantojis, pateicoties talantam mūzikā tikai sev raksturīgā veidā apvienot indīroka un elektroniskās mūzikas elementus. Šobrīd viņš ir viens no visvairāk apbrīnotākajiem producentiem un remiksu meistariem.

2013. gada septembrī Trentemollers laida klajā trešo pilna garuma albumu ”Lost”, ar kura programmu viņš uzstāsies arī Rīgā. Žurnāls ”Vice” abumu raksturoja šādi: ”Tāpāt kā iepriekšējais albums, arī ”Lost” ir ne tikai loģisks Trentemollera iesāktā darba turpinājums, bet arī lieliski pauž viņa ”man pilnīgi pie kājas, kura žanra rāmī esat mani ielikuši” attieksmi”. ”Cilvēki gribēja dzirdēt kaut ko līdzīgu iepriekšējam albumam, bet ja es sāktu ieklausīties cilvēkos un tajā, ko viņi domā par skanējumu, nē, tas nav priekš manis,” saka Trentemollers.

Trentemollera radītais valdzinošais skanējums ir atradis vietu arī kino pasaulē. Viņa muzikālās tēmas savās filmās izmantojuši tādi atzīti režisori kā Olivers Stouns (”Savages”), Pedro Almodovars (”The Skin I live in”) un Žaks Odijārs, kurš savas jaunākās filmas ”Rust & Bone” izšķirošajā ainā izmantoja Trentemollera bootleg jeb nelegāli remiksēto Brūsa Springstīna dziesmu ”State Trooper”. Pērnā gada vasaru Trentemollers pavadīja kopā ar grupu ”Depeche Mode” viņu ”Delta Machine” pasaules tūrē.

Biļetes uz koncertu Rīgā nopērkamas iepriekšpārdošanā no 13. augusta plkst. 12:00 Biļešu servisa kasēs. Pirmo 100 biļešu cena 29 EUR.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas