Rīgā koncertēs Grigorijs Ļepss

0 komentāri

2015. gada 18. februārī Arēnā Rīga vērienīgu solokoncertu sniegs viens no populārākajiem Krievijas estrādes dziedātājiem – Grigorijs Ļepss, informē koncertaģentūras M Events pārstāve Inese Keiša.

Grigorija Ļepsa spilgtā personība un unikālais balss tembrs saista miljoniem fanu. Dziedātāja veiksmes ķīla ir viņa vīrišķīgais tēls, spēcīgā, daudzpusīgā balss un, protams, atbilstoši piemeklētais repertuārs. Biļetes uz viņa koncertiem vienmēr tiek pilnībā izpirktas. Katra Grigorija Ļepsa uzstāšanās ir gaidīts notikums.

Grigorijs Ļepss ir viens no tiem izpildītājiem, kas var atļauties radošus eksperimentus, tādēļ viņa dziesmas grūti iegrožot konkrēta žanra vai tematikas rāmjos. Talantīgs, atvērts un šarmants, dziedātājs ir apveltīts ar spēcīgu enerģētiku, kas koncertu laikā neatstāj vienaldzīgu nevienu skatītāju.

Šoreiz Grigorijs Ļepss Rīgā viesosies ar programmu Labākās dziesmas, un koncertā izskanēs gan viņa populārākie hiti Я уеду жить в Лондон, Самый лучший день, Вьюга, Она не твоя, Я тебе не верю, gan jaunākais veikums no šogad iznākušā albuma Гангстер №1.

Koncerta organizatori M Events vēsta, ka biļetes būs pieejamas plašam skatītāju lokam, un tās būs iespējams iegādāties par demokrātiskām cenām. Biļetes pieejamas tirdzniecībā Biļešu servisa tīklā no šodienas, 5. decembra.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas