Rīgā ieradušies Žerārs Depardjē un Fanija Ardāna

0 komentāri
Rīgā ieradušies Žerārs Depardjē un Fanija Ardāna
Žerārs Depardjē. Foto: AFP/ Scanpix

Vēlā 27.augusta vakarā, neraugoties uz drēgno un lietaino laiku, lieliskā noskaņojumā Rīgā ieradās Francijas teātra un kino aktieri Žerārs Depardjē un Fanija Ardāna, lai jau 29.augustā kāptu uz Rīgas Kongresu nama skatuves izrādē “Otrā mūzika”.

Izcilās literātes un režisores Margaritas Dirasas lugas “Otrā mūzika” (“La Musica deuxieme”) iestudējums iecerēts kā spilgts ieskaņas pasākums šā rudens festivālam “Baltijas pērle”.

“Šis stāsts aizkustinās sirdi ikvienam, kurš mīlējis un bijis mīlēts, kurš vēl tikai meklē savu mīlestību vai to jau pazaudējis…” – tā festivālam lugu raksturo Margaritas Dirasas ilggadējais līdzgaitnieks Žerārs Depardjē, piebilstot, ka mīl šīs dižās, talantīgās sievietes – kas ne acu galā necieta jelkādu falšumu vai nodevību – literāros darbus, filmējies daudzās viņas kinolentēs un tāpēc ar degsmi iesaistījies iestudējumā, kurā spēlē kopā ar Faniju Ardānu – “Mēs vienkārši abi esam piedzīvojumu meklētāji, un dažkārt atgadās, lūk, šādi patīkami pārsteigumi.”

Izrādes scenogrāfiskā risinājuma autors ir interjera dizaineris Pēteris Ozoliņš, strādājot ciešā sadarbībā ar Faniju Ardānu.

Festivāla kino programmā iekļauts Fanijas Ardānas jaunākais režijas darbs “Uzmācīgie ritmi” (“Cadences obstinées”) un režisora Ābela Ferraras skandalozu slavu iemantojusī filma “Laipni lūgti Ņujorkā” (“Welcome to New York”) ar Žerāru Depardjē galvenajā lomā.

Žerārs Depardjē un Fanija Ardāna  ar prieku un nepacietību gaida iespēju iepazīt pilsētu, kas celta Eiropas kultūras galvaspilsētas godā, un tās iedzīvotājus, pavēstīja “Baltijas pērles” pārstāvji.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas