Rianna uz modes balvas pasniegšanas ceremoniju ierodas… kaila

0 komentāri

Kā ārzemju dziesmās, iespējams, izmantotākais vārds ir love (mīlestība), tā no dāmām ļoti bieži dzirdama frāze “man nav, ko vilkt”. Rādās, ka dziedātāja Rianna ir atrisinājusi visu pasaules sieviešu lielāko problēmu.

Pirmdien Ņujorkā norisinājās prestižā CFDA Modes balva 2014, kuru pasniedz jau kopš 1981. gada. Šeit katru gadu pulcējas visi modes un citu jomu pasaules lielākie vārdi – Aleksandrs Vangs, Tomijs Hilfigers, Džonijs Deps u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saraksts ir garš. No visiem vārdiem, visticamāk, varētu uztaisīt zvaigžņu karti, tāpēc ne vienmēr, ierodoties šādā pasākumā, ir garantija, ka tiksi pamanīts. Vai pirms tam par to uztraucās barbadosiešu popdīva Rianna? Ļoti iespējams!

Viņai iznākot uz sarkanā paklāja, noelsās ne viens vien fotogrāfs un apmeklētajs, jo dziedātāja no sava drēbju skapja bija izvilkusi pilnīgi caurspīdīgu kleitu. Ja meitenes parasti apvainojas par to, ka vīri sarunas laikā neskatās viņam acīs, tad šajā gadījumā to būtu vienkārši muļķīgi darīt.

Ekscentriskā būtne tai vakarā valkāja Ādama Selmana dizainētu kleitu ar mirguļojošu turbānu (kuram, visticamāk, neviens nepievērsa uzmanību). Kamēr konservatīvākie modes pārstāvja šausminājās par viņas izvēli un domās lūdza dziedātājai piesegties, “Fashion Style Mag” portāls atzīst, ka “šis ir bijis, iespējams, visRiannīgakais, ko viņa jebkad uzvilkusi – apbrīnojami pārliecināts, bezbailīgi individuāls un bezkaunīgi provokatīvs.” Vai tad tas nav tas, ko modes pasaulei vajag?

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas