FOTO: reperis Ozols pārsteidz ar izmaiņām izskatā

1 komentārs
FOTO: reperis Ozols pārsteidz ar izmaiņām izskatā
Foto: F64-publicitātes foto

Hiphopa mākslinieks Ozols, īstajā vārdā Ģirts Rozentāls (36), gatavojoties albuma Atpakaļ nākotnē izdošanai, ne vien publicējis īpašu sava debijas albuma dziesmu izlasi, bet arī mainījis savu ārieni.

Mūziķis, ko līdz šim pazinām kā vienu no spilgtākajiem hiphopa kultūras iemiesotājiem arī savā ārienē, jaunākajā publicitātes fotogrāfijā pozē bez sev tik raksturīgās naģenes. Arī bārdu mūziķis ir “atlaidis” vairāk nekā reperiem pieņemts.

Izlasē Cieņa un Mīlestība klausāmas tādas dziesmas kā Rajons, Cīņa un Neko 2005, kas spilgti iezīmē otrā gadu tūkstoša sākuma tendences pašmāju hiphopā un atsauc atmiņā tā laika hiphopa kultūras notikumus un iesaistītās personas.

Ozola tēlu cauri laikiem novērtē galerijā!

2001. gadā izdotajā Ozola debijas albuma Cieņa un Mīlestība tapšanā piedalījušies daudzi izcili un dažādās mūzikas aprindās labi zināmi izpildītāji – Arstarulsmirus (ex. Gustavo), Kurts, Žaks, Džuzepe, R-Viss, Jurgstulajstus (ex. Čižiks), Uldis Cīrulis (Dj Monsta) un Kristaps Krievs jeb Dj Krii u.c.

Izlase Cieņa un Mīlestība ir priekšvēstnesis oktobrī gaidāmajam piektajam Ozola studijas albumam Atpakaļ nākotnē, kuru ar savu rokrakstu papildinājuši tādi jaunās paaudzes urbānās mūzikas producenti kā NiklāvZ, Kodek, Oriole u.c. Savukārt jau septembra beigās sagaidāms videoklips dziesmai Super Haips no topošā albuma, ziņo Ozola preses pārstāvis Raitis Zgirskis. Izlase pieejama Spotify, Deezer, Bandacamp, Apple music un citur.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols savas radošās darbības laikā piedalījies tādos projektos kā Fact un Rool Makaz, savu solokarjeru uzsācis aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu Neko 2005 (2000), pēc kura sekoja debijas albums Cieņa un mīlestība (2001), Augstāk, Tālāk, Stiprāk (2002), Dūzis (2003) un 2009. gadā izdotais albums Neatkarība.

1 komentārs

TOP komentāri

  • macro
    0

    macro

    Latviešu Dre!

    16.03.2016 09:18

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas