Reperis Everlast Rīgā sniegs akustisku koncertu

0 komentāri

12. novembrī koncertzālē “Rīga” ar akustisko programmu uzstāsies dziedātājs, reperis un dziesmu autors Everlast no ASV, vēsta informācija vietnē bilesuserviss.lv.

Daļa klausītāju Everlast atceras no leģendārās apvienības “House of Pain” laikiem, kā arī vēlākās darbības “La Coka Nostra”. Everlast sevi pasaules mūzikas vēsturē ir atzīmējis arī ar trīs nominācijām “Grammy” balvai, no kurām vienā uzvarēja – labāka roka dziesma “Put Your Lights On”, kas tapa sadarbībā ar Santana. Panākumu klāstā jāatzīmē dubultais platīna disks ASV par albumu “Whitey Ford Sings the Blues” (1998) un zelta disks par albumu “Eat Whitey”s” (2000).

Kā akcentē koncerta rītotāji, Everlast dziesmu teksti liek domāt, un mūzika – just. To apliecina viņa dziesmas “What It’s Like”, dumpinieciskais “Stone In My Hand”, romantiskie “Love For Real”, “Dirty and Babylon Feeling”, bailīgais “Black Jesus” un sociālie “White Trash Beautiful” un “I Get By” no pēdējā albuma “Songs Of The Ungrateful Living” (2011). Šīs dziesmas iespaido un neatstāj vienaldzīgu neatkarīgi no tā, vai klausītājs ir roka vai repa cienītājs.

”Pusi dzīves esmu bijis saistīts ar repu un hiphopu. Tagad vēlos paņemt labāko no visiem stiliem – es hiphopu izpaužu caur roku, kantrī, blūzu un džezu. Ja kādreiz aizraušos ar polku, tad arī to dzirdēsi manās uzstāšanās reizēs,” atklāj mūziķis.

Šoreiz Everlast uz Rīgu vedīs akustisko programmu. Mūziķis joko: ”Mana mūzika dzimst akustiski, tātad akustiskais koncerts ir iespēja dzirdēt manu mūziku tās oriģinālajā skanējumā”.

Runājot par oriģinālo skanējumu gan jāatzīst, ka tā ir puspatiesība, jo viņu koncerttūrē pavada ģitāras un basa virtuozs Dereks Brasels (Derek Brassel). Šī radošā simbioze rada patiesi sirsnīgu mūziku, ko būs iespēja dzirdēt 12. novembrī koncertzālē Rīga, Akadēmijas laukumā 1.

Biļetes nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas