Reinis Err no Rojas ieraksta dziesmu par rutīnu

0 komentāri

Jauns latviešu dziesmu autors un izpildītājs Reinis Err no Rojas, kurš savu mūziķa karjeru sācis un joprojām turpina Ventspils grupā ”The Seventh Floor”, ierakstījis un izdevis savu pirmo solo singlu ”Sava seja”, vēsta izdevniecība ”MicRec”.

”Dziesma ir mans veltījums cilvēkiem, kuriem pieder vara dažādos apjomos, un par rutīnu, kuru grūti pārvarēt,” stāsta jaunais mūziķis. ”Vara un nauda izmaina visus, kuri ar to saskaras. Bet katram cilvēkam ir savs īpašais ceļš ejams. Katram cilvēkam ir sava seja. Būtu labi to nepazaudēt,” viņš piebilst.

Dziesma ierakstīta pie producenta Kārļa Šteinmaņa (KS Records), un ieraksta procesā visus instrumentus, arī bungas, iespēlējis pats Reinis. Dziesmas miksēšana un ieraksta gala apstrāde tika uzticēti pieredzējušajam producentam Jānim Kalvem no ”Labo ierakstu studijas”.

Rojas puika Reinis strādā tipogrāfijā, bet visu atlikušo laiku velta mūzikai, kas ir viņa sapnis un patiesā aizraušanās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas