Reiniks videoklipam meklē ”nestandarta” meitenes; ”standarta” meitenes uzmet lūpu

2 komentāri

Populārais dziedātājs Lauris Reiniks savā Facebook profilā publicējis vēsti, kurā aicina pieteikties meitenes viņa jaunā grāvēja Pieneņpūkas videoklipam. Reiniks raksta – meklējam ne tikai izteikti slaidas, bet arī meitenes ar nestandarta augumu un bez kompleksiem. Reinika vēlmes gan aizvainojušas kādu viņa sekotāju.

Reiniks savā vēstījumā sola, ka būs forši, un aicina gan meitenes, gan puišus nepalaist garām radīt kaut ko ”foršu”. Tiešām it kā šķietami nevainīgs aicinājums visiem drosmīgajiem viņa faniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meklējam Tevi vai kādu, ko Tu pazīsti! Lūdzu padalies/share! Liels paldies! #RītsPieneņpūkās

Posted by Lauris Reiniks on Thursday, 28 May 2015

Tomēr viss nav tik vienkārši ar meitenēm. Reinikam jau nu gan to vajadzēja zināt. Lūk, ko raksta kāda dāma.

“Tātad blakus izteikti slaidajām gribat arī “nestandarta” meitenes, bez kompleksiem. Pat nezinu, kur sākt! Ja pirms tam domāju – forši video!, tad pēc tā teikuma jūtos aizvainota. Nevis tāpēc, ka man ir kompleksi, bet tāpēc, ka mūsdienās tik daudz jau ir runāts, ka TV propagandētais izteikti slaidais standarts pazemo gan slaidās, gan meitenes, kas nēsā 40. un 40.+ izmēru. Un pat, ja video doma būs priecāties par sievietes skaistumu visos izmēros, tad šis sludinājums pilnībā iznīcina šo domu,” raksta Laurī vīlusies lēdija, vēstījuma beigās pievienojot skumjo smaidiņu.

Jāteic, ka šīs nav vienīgais komentārs par Laura Reinika vēstījumu. Bloga Curika.lv autore, izlasot mūziķa piedāvājumu, ir izdarījusi šādu secinājumu. ”Tām, kurām nebija skaidrs, vai viņas ir standarta vai nestandarta sievietes, tagad lai top zināms, ka sievietes standarts ir nosakāms pēc Laura Reinika klipiem pirms 2015. gada. Ja tāda kā tu lēkās jaunā Reinika klipa fona dejotāju burzmā – esi mierīga! Tu esi nestandarts. Ja Reinika klipā ir tavs tipāžs pirms 2015. gada vai arī 2015. gada klipā tu esi centrālajā lomā, nevis fona lēkātāja – tu esi standarts. Tieši tik vienkārši tas ir!”

Raksta autore arī sarkastiski norāda: ”Lauris ir tik jauks un labs, ka viņš savā klipā fonā ļaus lēkāt arī resnajām meitenēm (jo nestandarts attiecas ne jau uz to, ka tev, teiksim, ir sešas kājas vai trīs krūtis, bet tieši svarā ir sievietes standartizācijas atslēga), jo arī viņas ir pelnījušas kādu prieciņu savā dzīvē. Kad viņas vientulībā ar saviem 10 kaķiem pavadīs dzīves nogali, šis klips būs kā gaismas stariņš, kas vēl turēs pie dzīvības. Arī viņām ir vieta uz šīs pasaules un tas ir Laura Reinika fonā! Esmu patiesi aizkustināta.” Lūk, tā!

Skaties.lv visam šim par godu ir atlasījis kādu “saujiņu nestandarta” sieviešu foto – iedvesmai, drosmei un pārdomām par “nestandartu”.

Foto

 

2 komentāri

TOP komentāri

 • Baiba Krūtmane
  0

  Baiba Krūtmane

  Es biju par viņu labākās domās....

  02.06.2015 10:40

 • krista Herbsta
  0

  krista Herbsta

  fuuuu

  02.06.2015 10:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas