Reiniks atklāj, cik nešpetni rīkotos, ja būtu angļu valodas skolotājs

0 komentāri

Mūsdienu jaunatne ir uzaugusi ar angļu valodu, jo tieši tajā pieejamas visas jaunākās filmas, videospēles un grāmatas. Tomēr joprojām apkārt dzirdama kāda nejauka nianse, kas angļu valodas lietpratējiem ”griežas ausīs”.

”Zis, zet, zem, zei. Ai sink zis iz brouken ingliš. Ja es būtu angļu valodas skolotājs, nevienu neizlaistu no skolas, kamēr nemācēs izrunāt TH skaņu!” – pikti secina dziedātājs Lauris Reiniks savā mikroblogošanas vietnes Twitter.com kontā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Nu, nu. Mani daudz vairāk nomāc no dziesmām samācījušies izrunu, kas nevar divus palīgteikumus salikt kopā,” savā sāpē ar Reiniku dalās mūziķis Kaža jeb Kārlis Būmeisters.

Reiniks gan pabrīnījās, jo viņš šādu ”meistaru” nepazīstot, bet atzina: ”Man tie zis momenti vairāk griež ausī. Nav tak daudz prasīts iemācīties vienu skaņu. Lai domā, nevis grimst.”

FOTO

VIDEO: angļu valodas izrunas nozīme

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas