Reiniks Amerikā aktiermeistarībā pārspējis vietējos

0 komentāri

”Es Amerikā esmu nofilmējies divās īsfilmā. Vienā tēloju amerikāņu policistu – detektīvu. Es uzvarēju provēs amerikāņus, kas gāja uz to lomu. Vienā citā es tēloju austriešu tūristu,” atklāj Lauris Reiniks, kurš nesen laidis klajā dziesmu Rīts pieneņpūkās.

Jau no paša rīta dziedātājam Laurim Reinikam ir sarunāta intervija radio, uz kuru viņš ierodas skrienot. Dziesmas Rīts pieneņpūkās teksts jau bijis uzrakstīt sen, bet tikai tagad ar dažādām modifikācijām piedzīvo savu dzimšanu. Dziesmai plānots arī videoklips, ko veidos režisore Aija Strazdiņa. Aija ierosina paņemt vienu aktieri no Lietuvas un vienu no Igaunijas. Lauris tā šķiet laba doma, tomēr viss, kā vienmēr, ir atkarīgs no budžeta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laurs Reiniks pirms došanās uz Lietuvu, kur viņam paredzēta piedalīšanās Tulpju festivālā, vēl paspēj uzfilmēties divos kinoprojektos – Banku augstskolas un RISEBA studentu īsfilmās. ”Tā kā es esmu mācījies par aktieri, viņi mani uzaicināja,” saka Reiniks.

Kamēr iekļūšana Lietuvā ir gluda, tikmēr nokļūšana līdz pasākuma vietai milzīgā sastrēguma dēļ prasa vietējās policijas iesaistīšanos. Tulpju festivālu kaimiņzemē  apmeklē 25 tūkst. cilvēku.

Jaunās dziesmas vārdi vēl kārtīgi jāiemācās gan Laurim, gan faniem, bet Aš begu zina visi.

Vairāk par Laura Reinika dienas gaitām skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas