Reinika beidzot sabiedrībā iziet kavaliera vadībā

2 komentāri

Dziedātāja Laura Reinika māsa Rūta pēc šķiršanās no norvēģu dīdžeja vairākus gadus sabiedriskus pasākumus apmeklēja brāļa vai draudzeņu pavadībā, dodot iemeslu runām par viņas ”bezdrauga” statusu. Nesen notikušu festivālu viņa baudīja slavenā burātāja Jāņa Preisa sabiedrībā.

Lai gan Rūtu nav iepriecinājusi fotogrāfu pievērstā uzmanība, pāris Liepājā notiekošajā festivālā Summer Sound turējies vienkopus un laiku pavadījis sarunās, raksta žurnāls Kas Jauns. Vai izveidojies jauns slavenību pārītis?

Agrākajai bekvokālistei Rūtai Reinikai, kura šobrīd izpaužas sabiedrisko attiecību jomā, iepriekšējās nopietnās attiecības bija ar Skandināvijā slaveno dīdžeju Eistenu Johanu Eidi, kurš pazīstams ar pseidonīmu Boom Jinx. Abi iepazinās 2008. gadā. Pēc gada Rūta pameta Latviju un pārcēlās pie sava mīļotā vīrieša uz dzīvi Norvēģijā. Abi šķīrās pirms trīs gadiem.

Latvijas, Eiropas un pasaules čempionāts vindsērfingā Jānis Preiss šā gada sākumā šķīrās no Kristas Sonderes. Abu laulība ilga astoņus gadus, ģimenē auga meita Lenija un dēls Viljams.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Lauris
  +1

  Lauris

  Vai Reinika to savu draugu Tinderā atrada?

  23.07.2015 17:08

 • ES
  0

  ES

  Jauki cilvēki, kaut nu ļauna acs(dzeltenā prese un nejauki komentētāji) nenoskaustu un nenorietu.

  24.07.2015 15:05

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas