Rasels Brends ”nepareizi” pajokojis par britu karaļnamu

0 komentāri

Britu aktieris un komiķis Rasels Brends izraisījis bērnu tiesību aizstāvju nosodījumu, kad ”neveselīgi” pajokojis par britu karaļnama pārstāvi Princi Džordžu.

Filmas Forgetting Sarah Marshall zvaigzne savā jaunākajā grāmatā visai pretrunīgi izteicies par prinča Viljama un Kembridžas hercogienes Ketrīnas dēlu, paužot savu antimonarhisko nostāju. ”Mums jau ir seši Džordži, bet mums vajadzīgs vēl viens. Cik ilgi mēs plānojam šīs muļķības saglabāt?” jautā komiķis, aicinot izvērtēt rotaļlietu giljotīnu ieviešanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Parlamenta Konservatīvās partijas biedrs Maikls Eliss norādīja, ka mazu bērnu sodīšana ar nāvi raisa pretīgumu ”pareizi domājošos” cilvēkos. Brends ir pelnījis nicinājumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas