Rajecka svin Olgas un gatavo ”Buramdziesmas”

0 komentāri

Ne vasaras svelme, ne pašas kāzas, ne vārda diena – nekas nespēj apturēt Olgu Rajecku! Pabeigusi ierakstīt Imanta Kalniņa dziesmu albumu ”Buramdziesmas”, šovakar, vēl pirms Olgu dienas svinībām, dziedātāja ar saviem mūziķiem pulcējas kārtējā mēģinājumā, lai gatavotos festivālam ”BIGBANK Latvijas Pērles”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Olgas koncerts festivālā notiks 24. augustā, un tajā skanēs jaunā programma, kas saucas tāpat kā jaunais albums – ”Buramdziesmas”. Viņa pati šo programmu sauc par saviem ”dziesmu un deju svētkiem”, jo tajā vienlīdz dzīvi iejutīsies abās sev tik mīļajās izpausmēs – dziesmā un dejā. Tādēļ līdz ar Olgu uz Dzintaru koncertzāles skatuves būs ne vien Laimas muzykanti, Baumaņu ģimene, Rihards Lepers un Roberto Meloni, bet arī VPDK Rotaļa un TDA Līgo dejotāji.

”BIGBANK Latvijas Pērļu” koncerta apmeklētāji būs pirmie, kas varēs iegādāties ”Buramdziesmu” albumu.

Vēl festivālā:
21. augustā – Raimonds Pauls
22. augustā – Laima Vaikule
23. augustā – Mārtiņa Freimaņa dziesmas

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīze tirdzniecības vietās un internetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas