Raivis Vidzis Krievijas seriālā atveido izvirtušu kausli

0 komentāri

Bijušajam spēkavīram Raivim Vidzim skatuve un aktiermāksla nav sveša. Jau trīs sezonas viņš piedalījies lietuviešu režisora Oskara Koršunova Dailes teātrī iestudētajā izrādē Izraidītie. Pirms vairākiem gadiem kopā ar dejotāju Violu Abrāmovu tika plūkti uzvaras lauri šovā Dejo ar zvaigzni 2. Šonedēļ Kanālā 2 bijušo spēka vīru redzēsim Krievijas seriāla Saldā dzīve, kur viņam uzticēts visai neganta tēla atveidojums.

Seriāla Saldā dzīve varoņu dzīves met līkločus un sniedz pieredzi, kas nereti ir saldu melu vai rūgtas patiesības piesātināta. Daļēji tas filmēts Rīgā, tādēļ tikai likumsakarīga šķitusi Latvijas aktieru iesaistīšana. Līdzās Aīdas Ozoliņas un Viktora Jancevica vārdiem aktieru ansamblī lasāms arī Raivja Vidža vārds. Viņam uzticēta gan epizodiska loma, tomēr pietiekami pamanāma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tēloju piedzērušos veci, aiztiku galvenās varones krūtis un tādā stilā. Viņa ir atnākusi uz tādu kā iepazīšanās vakaru, kur cilvēki pieteikušies caur anketām, pie galdiņiem sapazīstas,” sava atveidojamā varoņa – kluba vadītāja – “gaitas” seriālā atstāsta Vidzis. Jautāts, kādēļ piekritis šai lomai, spēkavīrs smej: “Samaksāja – piekritu.” Epizodiskajai lomai piekritis lielā mērā pieredzes dēļ. Taču sapni par īstu kino Raivis nav aizmirsis. Viņš piekristu lomai kādā vēsturiskā filmā. ”Svarīgi, lai ir kāds paliekošs mesidžs. Par latviešiem, senlatviešiem, strēlniekiem – vienalga, par kādu tēmu – lai nākamajām paaudzēm tas būtu interesanti,” portālam Skaties.lv atzīst Raivis. Piedaloties skatuves, kino un šovu projektos, būtiski just emocionālo piesaisti: ”Ja darbs ir to vērts, pēc tam pašam ir gandarījums.”

Raivi Vidzi Krievijas seriālā Saldā dzīve redzēsiet Kanālā 2 ceturtdien, 28. aprīlī, plkst. 22:00.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas