Raimonda Paula jubilejā viņa dziesmas atskaņo pat radiostacijā Tbilisi

0 komentāri

Šodien visa Latvija līksmo – maestro Raimondam Paulam aprit apaļi 80. Tikmēr, izrādās, ne mēs vienīgie priecājamies.

”Maģisks brīdis – @PieciRiti sērfo pa kaimiņu radiostacijām, uzgriež Tbilisi radio, bet tur Paula Zilais Karbunkulis! #Paulam80” – šorīt priecājas mikroblogošanas vietnes Twitter.com lietotājs Miks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāteic, Gruzija nebūt nav tālākais pasaules nostūris, līdz kuram aizceļojušas Paula dziesmas. Zināms, ka Japānā par hitu jau pirms laba laika kļuvis dziesmas Dāvāja Māriņa tulkojums.

Tā, lūk!

Foto: Raimonds Pauls cauri laikiem

Video: Dziesma Dāvāja Māriņa Japānā

Video: TV3 dokumentālā filma Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu?

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas