Račs zobojas par dueta Sandra dziesmu Pofig, cik tev gadu?

1 komentārs

”Spēcīgi! Ļoti spēcīgi! Ja dziesmai ir tāds nosaukums, nav pat svarīgi, kā tā skan :-) Tas jau ir hits!” mikroblogošanas vietnē Twitter sajūsminās mūziķis un dzejnieks Guntars Račs.

To, cik nopietni tverams Rača izteikums, bažas vieš vien emocijzīmītes, kas norāda uz smaidu, lietojums. Mūziķa un dzejnieka uzmanības lomā nonākusi šlāgermūzikas dueta Sandra jaunākā dziesma, kurai dots nosaukums Pofig cik tev gadu. Paši mūziķi ”biezā” vārda apdziedāšanu skaidro šādi: ”Pēdējā laikā ir ļoti populārs vārds Pofig, to dzirdam uz ielas, radio, televīzijā utt.. Arī mēs atradām pielietojumu šim vārdam, un tā radās dziesma Pofig, cik tev gadu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Dziesmu jau sen spēlējam jubilejās un jau kļuvusi par jubilāru hitu. Beidzot ir arī studijas variants, un dziesma pieejama arī radiostacijās, internetā,” vēlot patīkamu klausīšanos un jubilāriem daudz laimes, teic populārā dueta, kurā muzicē vīrs un sieve, dalībnieki Sandra un Andris Brīnumi.

Kā zināms, duets Sandra dziesmu tēmas izvēlas ļoti rūpīgi, lai tās nebūtu tādas, par ko dzied visi, bet gan unikālas un konkrētas. Obligāts noteikums ir humors tajās.

Vairāk skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • doremi
    +1

    doremi

    NU JA .... ka tik nauda ķešā

    19.09.2015 16:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas