Račs iesaka Sabīnei Berezinai ”gadu padzīvot laukos”

1 komentārs

Šovakar pilnā sparā rit Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases pirmais pusfināls. Tajā desmit talantīgi mākslinieki cīnās par žūrijas un skatītāju simpātijām un biļeti uz finālu. Viena no konkursantiem – Sabīne Berezina – saņēmusi viedus padomus no žūrijas.

Zināms, ka TV šova OKartes Skatuve dalībnieci Sabīni Berezinu piemeklējušas veselības problēmas, kuru rezultātā ārsti viņai noteikuši gadu atturēties ne tikai no dziedāšanas, bet arī runāšanas un mūzikas klausīšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tu esi cīnītāja. Diemžēl esi kritusi dzeltenās preses nežēlastībā – tas trakākais ir tas, ka viņi par tevi vienkārši paņirgājas un pazemo. Tas ir nožēlojami,” Sabīnes situāciju komentē žūrijas pārstāvis Guntars Račs.

“Turies, es zinu, ka tev ir daudz enerģijas un pārliecības par sevi. Bet varbūt tev patiešām nemaz nenāks par sliktu gadu izlaist, padzīvot laukos, un tad atgriezties, un mēs visi būsim – wow!” – rosina Račs.

Foto: pilnā sparā rit Eirovīzijas atlase

Foto: Sabīne Berezina šovos un ikdienā

1 komentārs

TOP komentāri

  • lauki gaida
    +2

    lauki gaida

    Berezinai jāpadzīvo nevis gadu laukos, bet vismaz piecus. Vēl nenobriedis jauns skuķis, kas vispār neprot iedziļināties dziesmas būtībā, visas drillē vienādi ar savu pacelto roku.

    08.02.2016 00:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas