Račs dāvanā saņem ekskluzīvus dzērienus

0 komentāri

Kā jau dzimšanas dienā pienākas, uz Guntara Rača 50 gadu jubilejas svinībām viesi ierodas ne tikai labā garastāvoklī, bet arī ar dāvanām un laba vēlējumiem.

”Ir man te sadāvinājuši visādus brīnumus, nevaru visu atklāt. Ir visādi ekskluzīvi dzērieni, ar kuriem būs jācienā draugi. Tas, ka viņi piedalās šajā koncertā un dara to labprātīgi – tā ir mana lielākā dāvana. Pilna zāle – kuram gan tā nav dāvana?! Kuram māksliniekam nepatīk pilna zāle?!” teic jubilārs Guntars Račs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūziķis, producents un dziesmu tekstu autors Guntars Račs koncertu Tikai tā savā 50 gadu jubilejā rīkojis kā pateicību saviem draugiem, dziesmu mūzikas autoriem, izpildītājiem un klausītājiem. Kā Račs pats apgalvo, bez šiem trīs vaļiem viņš nebūtu nekas. Jubileja ir lieliska iespēja uz brīdi apstāties, novērtēt padarīto un pateikt paldies visiem, kuri viņa dziesmu vārdiem piešķīruši savu nozīmi un skanējumu.

”Es viņam uzdāvināju daudz apskāvienu. Es domāju, tas ir vissvarīgākais – apskāvieni un tas, ka mēs visi šovakar esam kopā ar Guntaru. Tā ir lielākā dāvana,” saka dziedātāja Aija Andrejeva.

Olga Rajecka Račam pasniedza ziedus un savu dziedājumu. ”Mums ir ļoti sena sadarbība. Visskaistākā dziesma, ko viņš man kādreiz ir uzrakstījis ar Arņa Medņa mūziku, – Dzīve ir viena. Lai viņam laba veselība!” novēl Rajecka.

”Lai viņš turpina, ko viņš dara! Viņš ļoti daudz ir izdarījis ne tikai kā dzejnieks, bet arī popularizējot latviešu mūziku, mēģinot pabīdīt tālāk. Lai viņš to dara arī turpmāk! Viņam ir ļoti skaista sieva un meita, kas spēlē tenisu. Lai viņiem visiem labi veicas!” vēlējumā dalās maestro Raimonds Pauls.

Jubilārs dāvanā saņēmis ar ko taustāmu – zelta noti un spalvu vienā veidojumā. ”Balva, kuru var arī lietot, ja vajag parakstīt kādu īpaši svarīgu dokumentu vai uzrakstīt īpaši vērtīgas dzejas rindas,” atklāj Elita Mīlgrāve.

Guntars Račs ir viens no ražīgākajiem dziesmu tekstu autoriem Latvijā. Kopumā koncertā piedalījās ap diviem simtiem skatuves mākslinieku un izskanēja 38 Rača sarakstītas dziesmas. Turpat Arēnā Rīga pēc koncerta sarīkota saviesīga pasēdēšana draugu un ģimenes lokā.

Vairāk skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas