”Pulkvedī” uzstāsies gruzīnu elektroniskās mūzikas pārstāvis Levans Lomidze

0 komentāri

Piektdienas vakarā naktsklubs ”Pulkvedim neviens neraksta” durvis vērs elektroniskās mūzikas cienītājiem. Kluba pagrabā ar dzīvās elektroniskās mūzikas priekšnesumu uzstāsies Levans Lomidze, zināms arī kā Didactic Scalica, no Gruzijas.

Lomidze ir ”Datenbits Recordings” leibla dibinātājs, kā arī viens no dalībniekiem radio šovā ”Deep Components”.

https://soundcloud.com/lomidze/didactic-scalica-lost-emotions-promo

Kopā ar Didactic Scalica uzstāsies pāšmāju DJ Esoniq (deep un tech house). Esoniq pieredzes un dažādu eksperimentu reuzltātā rada arī savu mūziku. Tāpēc ”Pulkveža” apmeklētāji varēs sagaidīt ne tikai DJ setu, bet arī dzīvo uzstāšanos.

Naktsklubs arī turpmāk sola iepazīstināt ar dažādiem ārvalstu un lokāliem māksliniekiem. Tomēr, nemainot tradīcijas un solot tikpat traku piektdienas vakara ballīti, kluba augšstāvā pie pults darbosies visiem zināmais un iemīļotais Mixmāsters AG ar hip-hop, groove un disko mūziku.

Ieeja bez maksas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas