Pugačova šokē ar izskatu Jaunajā Vilnī. Video ar viņu aizliegti Krievijā

3 komentāri

Pagājušajā nedēļā Sočos tika aizvadīts pirmais festivāls Jaunais Vilnis, kas notika ārpus Latvijas. Tajā vienuviet pulcējās teju viss Krievijas estrādes zieds, kā arī talantīgi jaunie mākslinieki no visas Eiropas.

Tikmēr nedalītu preses uzmanību izpelnījās Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova, kura, gadiem ejot, nevis noveco, bet gluži otrādi – šķiet arvien jaunāka un jaunāka. To pierāda ne vien mākslinieces auguma aprises, bet arī drosmīgā apģērba izvēle.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā, lūk, Jaunajā Vilnī Pugačova uz skatuves kāpa minikleitā un garā vakarkleitā ar izteikti dziļu šķēlumu. Un tas vēl nav viss! Lai arī ko dziedātāja ne tā būtu pateikusi vai nodziedājusi uz skatuves, tas saniknojis Krievijas varas iestādes, kas viņas Jaunā Viļņa priekšnesumu Youtube video aizlieguši visā valstī, kā arī izņēmuši no raidīšanas televīzijā.

FOTO

VIDEO

3 komentāri

TOP komentāri

 • Hūgo Vācietis
  +1

  Hūgo Vācietis

  nevis neuzskatās slikti,,,bet neizskatās slikti !
  Un tas nozīmē ka latvietes ZINTAS vārdu kā parasti lieto kāda krievu duņa !

  13.10.2015 16:41

 • Hūgo Vācietis
  +1

  Hūgo Vācietis

  Putinam bail ka Alla neizvelk viņu caur zobiem ...!

  13.10.2015 16:37

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas