Prinss izdos divus studijas albumus

0 komentāri

Popmūzikas ikona amerikāņu dziedātājs Prinss (Prince) septembra beigās laidīs klajā divus studijas albumus – ”Art Official Age” un ”Plectrumelectrum”.

Soul, R&B un funk mūzikas noskaņās ieturētais ”Art Official Age” iecerēts kā mūziķa soloalbums, bet ”Plectrumelectrum” ieskaņots kopā ar Prinsa jauno grupu ”3RDEYEGIRL”, ko izdevums ”The Guardian” nosaucis par ”vienu vienu no visu laiku labākajām funk-rock grupām”. Abus jaunos ierakstus izdos ”Warner Bros. Records”, un ASV tie būs pieejami no 30. septembra.

Mūziķa iepriekšējais albums ”20Ten” iznāca 2010. gadā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas