Princesei Šarlotei viena gada dzimšanas diena

4 komentāri

Lielbritānijā, kur nupat nosvinēja karalienes Elizabetes II 90. dzimšanas dienu, atkal iemesls svinībām. Šodien viena gada dzimšanas dienu svin prinča Viljama un viņa dzīvesbiedres Keitas meita princese Šarlote.

Britu jauno troņmantinieci pasaule ieraudzīja jau tajā pašā dienā, kad viņa nāca pasaulē. Pirms gada princese Šarlote piedzima 2. maija rītā un dažas stundas vēlāk Kembridžas hercogiene Keita kopā ar savu vīru princi Viljamu pameta Svētās Marijas slimnīcu Londonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Princeses pilnais vārds ir Šarlote Elizabete Diāna. Vārdi doti, lai godinātu viņas vecmāmiņu, pāragri bojā gājušo princesi Diānu un vecvecmammu – karalieni Elizabeti II. Princese Šarlote ir ceturtā rindā uz britu troni.

Princis Viljams un Keita ļoti rūpējas par abu savu bērnu privātumu, tāpēc gan Šarlote, gan viņas brālis princis Džordžs sabiedrībā redzami reti. Pēc dzimšanas nākamo reizi mazā princese publiski bija redzama viņas kristībās, kas notika jūlijā.

Taču, lai apmierinātu sabiedrības ziņkāri, Keita, kuras vaļasprieks ir fotografēšana, laiku pa laikam izplata princeses attēlus.

Savukārt jaunāko attēlu uzņēmusi pasaules slavenā fotogrāfe Annija Leibovica. Par godu Elizabetes II 90. dzimšanas dienai karaliene nofotografēta kopā ar saviem pieciem mazmazbērniem un diviem jaunākajiem mazbērniem.

Foto

4 komentāri

TOP komentāri

 • Ina
  0

  Ina

  Skaistulite,saules starins!!! Abi ar braliti ir skaisti. Milu gimeniti.

  02.05.2016 19:44

 • ..
  0

  ..

  burviga gimene ....prieku mazā velu Tev

  02.05.2016 12:21

 • mimra
  0

  mimra

  Jaukumiņš.Dažās bildēs Elizabetes vaibsti.

  02.05.2016 11:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas